Apartament 1+1+Blk Me Qira, Zona QSUT-Prane Pediatris, 400 euro/muaj.

 • € 400/Muaj
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented

Apartament 1+1+Blk Me Qira, Zona QSUT-Prane Pediatris, 400 euro/muaj.

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Blk, Zona QSUT-Te Pediatria, 400 euro/muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit, prane Gjimnazit A.Z. Cajupi

• i mobiluar

• Kati 5

• pallat i ri, Pa Ashensor

• 💶 400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 84 m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri pa ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i mobiluar tërësisht  dhe përbëhet dhoma gjumit, salloni ndenjes, ambienti i gatimit, ballkoni dhe tualeti. Apartamenti eshte i sapomobiluiar me cdo gje te re. Ai ndodhet ne nje zone shume te mire.

Apartamenti ka si pjese edhe nje ambient shtese per perdorim personal.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 27 Tetor, 2023 at 12:41 pm
 • ID e pronës: MRE-18100
 • Çmimi: € 400/Muaj
 • Sip. e pronës: 84 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl, Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257