Apartament 1+1+Blk, Oxhak, 320 Euro

 • € 320
Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Rented

Apartament 1+1+Blk, Oxhak, 320 Euro

Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 320

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Apartament 1+1+Blk, Oxhak, 320 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Xhanfize Keko

• I mobiluar

• Kati 4

• Pallat ekzistues

• 💶 320 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 60m² dhe gjendet në katin e 4 te nje pallati te ekzistues. Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Ka kondicioner.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:46 am
 • ID e pronës: MRE-9323
 • Çmimi: € 320
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Oxhaku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509