apartament 1+1+Blk, Oxhak – te Xhamia Xhura, 57.000 Euro

 • € 57,000
Rruga Belul Hatibi, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Rruga Belul Hatibi, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 57,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, Oxhak – te Xhamia Xhura, 57.000 Euro

• Tipologjia: 1+1+Blk
• Adresa: Rruga Belul Hatibi
• Bosh
• Kati 3
•Pallat ekzistues
•Siperfaqja bruto 64m²
•Siperfaqja neto 55m²
• 💶 57,000 euro

✨ Informacion mbi Pronën:
Shitet apartament 1+1, me një sipërfaqe totale 64m² dhe ndodhet ne katin e 3 të një pallati ekzistues.
Apartamenti ka organizim shumë të mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Orientim Jug-Perendim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE
Megina-Real Estate Agent

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9378
 • Çmimi: € 57,000
 • Sip. e pronës: 55 m²
 • Sip. totale: 64 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Belul Hatibi, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Oxhaku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku