Apartament 1+1+Bllk, Me Qera ,Astir 400 Euro

 • € 400
Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1+Bllk, Me Qera ,Astir 400 Euro

Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1  Astir , 400 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+ballkon

• Adresa: Astir

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat i Ri Me Ashensor

• 💶 400 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 80 m² dhe gjendet në katin 2 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti  dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 17 Nëntor, 2023 at 1:53 pm
 • ID e pronës: MRE-20434
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Adresa Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
morina real estate
 • morina real estate
Whatsapp +355694050132