Apartament 1+1+Bllk, Me Qera ,ASTIR, 450 Euro

 • € 450
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1+Bllk, Me Qera ,ASTIR, 450 Euro

Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Bllk ,Astir, 450 Euro

• Tipologjia: 1+1+ballkon

• Adresa: ASTIR

• I mobiluar

• Kati 4

• Pallat i Ri Me Ashensor

• 💶 450 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70 m² dhe gjendet në katin 4 të një  pallati te ri me  ashensor.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti  dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 23 Nëntor, 2023 at 5:57 pm
 • ID e pronës: MRE-20524
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
morina real estate
 • morina real estate
Whatsapp +355694050132