Apartament 1+1+Bllk, Me Qira, Rruga 21-Dhjetori, 400 Euro

 • € 400
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1+Bllk, Me Qira, Rruga 21-Dhjetori, 400 Euro

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1+ 21 Dhjetori, 400 Euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: 21 DHJETORI, perballe konvikteve te inxhinierise se ndertimit
E Mobiluar
Kati 3
Shtepi Private
Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 3 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, ,tualeti  ballkoni dhe nje vendparkim..

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Shkurt, 2024 në 10:38 am Përditësuar 2 Shkurt, 2024 at 10:38 am
 • ID e pronës: MRE-28921
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121