Apartament 1+1+Bllk, Me Qira, Rruga Dritan Hoxha, 400 Euro

 • € 400
Rruga Benjamin Kruta, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1+Bllk, Me Qira, Rruga Dritan Hoxha, 400 Euro

Rruga Benjamin Kruta, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Bl;lk , Rruga Dritan Hoxha, 400 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Dritan Hoxha, prane Drejtorise Rajonale te Tatimeve

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i Ri

• 💶 400 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 55 m² dhe gjendet në katin 5 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti  dhe ballkoni.

Apartamenti lirohet ne fund te muajit.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Nëntor, 2023 në 11:01 am Përditësuar 23 Nëntor, 2023 at 11:01 am
 • ID e pronës: MRE-21243
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Adresa Rruga Benjamin Kruta, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121