Apartament 1+1,Don Bosko 420 Euro

 • € 420
Rruga Albanopoli, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1,Don Bosko 420 Euro
Rruga Albanopoli, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 420

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 1+1,Don Bosko 420 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Shkolla Qazim Turdiu

• Kati 3

• Pallat i Ri

• Siperfaqe 70m²

💶 420 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 70m² dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te Ri.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga korridori shperndares, 1 dhome gjumi,  dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit dhe tualeti.

 

Ndodhet ne nje zone e cila i ofron te gjitha kushtet per nje jetese sa me komode.

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 14 Maj, 2024 në 12:24 pm Përditësuar 14 Maj, 2024 at 12:24 pm
 • ID e pronës: MRE-47191
 • Çmimi: € 420
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Albanopoli, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127