Apartament 1+1,Kompleksi Tom Doshit, 350 Euro/Muaj.

 • € 350
Rruga Aleksandër Konda, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1,Kompleksi Tom Doshit, 350 Euro/Muaj.
Rruga Aleksandër Konda, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1,Kompleksi Tom Doshit, 350 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Aleksander Konda

•E mobiluar

• Kati 4

• Pallat i Ri

•350 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 4 te nje pallati te Ri me siperfaqe 65m². Ambienti eshte i saporikonstruktuar me cdo gje te re dhe i organizuar nga salloni i ndenjes, ambienti gatimit, dhoma e gjumit dhe  tualeti. Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ne zonen perreth apartamentit ndodhen te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire.

Mundësi parkimi në lagje.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Maj, 2024 në 11:03 am Përditësuar 24 Maj, 2024 at 11:03 am
 • ID e pronës: MRE-48810
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Aleksandër Konda, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Fresku/Linze

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127