Apartament 1+1+kuzhina tek Tregu Elektrik 500 euro/muaj

 • € 500//muaj
Tregu Elektrik, 64, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
Qera
Tregu Elektrik, 64, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • € 500//muaj

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1+kuzhinë, Tregu Elektrik, 500 euro/muaj

 

• Tipologjia: 1+1+kuzhina me vete

• Adresa: Tregu Elektrik pranë Minibashkisë

• Arredim modern

• Kati 2

• 💶 500 euro/muaj

 

✨ Informacione rreth prones

 

Jepet me qira apartament 1+1+kuzhina në Tregun Elektrik, pranë Minibashkisë. Apartamenti ka siperfaqe prej 70 m2 dhe tipologji 1+1, me organizim ne sallon ndenje,kuzhina në dhome me vete, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati. Apartamenti Ofrohet i mobiluar me cdo gje te re dhe eshte totalisht e investuar. Disponon 2 kondicionere ne cdo dhome.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10768
 • Çmimi: € 500//muaj
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Tregu Elektrik, 64, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ali Demi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina