Apartament 1+1,Rruga e Durresit  500 Euro

 • € 500
Rruga e Bogdanëve, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1,Rruga e Durresit  500 Euro
Rruga e Bogdanëve, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 1+1,Rruga e Durresit  500 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Bogdaneve

• Kati 7

• Pallat i Ri

• Siperfaqe 93m²

💶 600 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 75m² dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te Ri.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga korridori shperndares, 1 dhome gjumi,  dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit dhe tualeti.

 

Ndodhet ne nje zone e cila i ofron te gjitha kushtet per nje jetese sa me komode.

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 13 Maj, 2024 në 11:25 am Përditësuar 14 Maj, 2024 at 10:16 am
 • ID e pronës: MRE-47019
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes, Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Bogdanëve, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127