Apartament 2+1, 21 Dhjetori, 450 Euro

 • € 450
Rruga Sali Butka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1, 21 Dhjetori, 450 Euro

Rruga Sali Butka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, 450 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Sali Butka, pas Ish UET

• I mobiluar

• Kati 8

• Pallat i ri

• 💶 450 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 80m² dhe gjendet në katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 • © MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 25 Nëntor, 2023 at 10:30 pm
 • ID e pronës: MRE-9300
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 80 m²
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga Sali Butka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona 21 Dhjetori

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509