Apartament 2+1, Don Bosko, 550Euro

 • € 550
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1, Don Bosko, 550Euro

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 2+1, Don Bosko, 550Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:Perballe Kafe Artistit

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat i ri

• 💶 550 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej  100m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma e gjumi dhe tualeti.

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Janar, 2024 në 5:13 pm Përditësuar 25 Janar, 2024 at 5:14 pm
 • ID e pronës: MRE-27689
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127