Apartament 2+1 (Duplex) me qira, Rruga e Kavajes, 500 Euro

 • € 500
Rruga e Kavajës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1 (Duplex) me qira, Rruga e Kavajes, 500 Euro

Rruga e Kavajës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament Dublex 2+1, Rruga e Kavajes prane Amerikan 3, 500 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Kavajes, Amerikan 3

• i mobiluar

• Kati 2

• Pallat i ri

• 500 Euro

 

✨ Informacion mbi pronen:

Jepet me qira apartament 2+1 me një sipërfaqe prej 145m² dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri.

Apartamenti jepet teresisht i mobiluar dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 31 Tetor, 2023 at 2:12 pm
 • ID e pronës: MRE-19413
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 145 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Dupleks
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga e Kavajës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509