apartament 2+1, Fresku, 27.000 leke/muaj.

 • 27,000 Lek
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 27,000 Lek

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Fresku, 27.000 leke/muaj.

• Tipologjia: 2+1
• Adresa: Fresku, stacioni i fundit i Porcelanit
• I mobiluar
• Pallat i ri me ashensor

• Kati 2

Cmimi 27.000 leke/muaj

Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1 ne Fresk. Apartamenti është i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, dhe zë një siperfaqe prej 100m2.
Ajo ofrohet e mobiluar me te gjitha kushtet e nevojeshme.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

©MORINA REAL ESTATE™

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10535
 • Çmimi: 27,000 Lek
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Dupleks
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina Real Estate
 • Morina Real Estate