Apartament 2+1, Me Qera, 21 Dhjetori-Myslym Shyri, 500 Euro.

 • € 500
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1, Me Qera, 21 Dhjetori-Myslym Shyri, 500 Euro.

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Me Qera, 21 Dhjetori, 500 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: 21 Dhjetori,Tek semafori ne Ruga Myslym Shyri

• I mobiluar

• Kati 3

• 500 Euro

Informacion mbi pronen:

Jepet me qira apartament 2+1 me një sipërfaqe prej 74 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati , ne nje zone shume te mire.

Apartamenti jepet teresisht i mobiluar  me kushte shume te mira dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit,  tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Shkurt, 2024 në 4:15 pm Përditësuar 12 Shkurt, 2024 at 12:25 pm
 • ID e pronës: MRE-30215
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 74 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes, Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931