Apartament 2+1 me Qera ,450 Euro, Spitalet QSUT-Farmacia 10.

 • € 450
Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1 me Qera ,450 Euro, Spitalet QSUT-Farmacia 10.

Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera, Aprtament 2+1, Spitalet-Farmacia 10 , 450euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Spitalet

• bosh

• Kati 7

•Apartament

• 450euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera kati i 7 i njeapartamenti rrugen e Spitaleve , . Ambjenti eshte i pamobiluar me sistem ngrohje dhe ftohje modern.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Korrik, 2023 at 2:47 pm
 • ID e pronës: MRE-14098
 • Çmimi: € 450
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Spitalet QSUT

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258