Apartament 2+1, Me Qera, Ish Restorant Durresi , 500 Euro/Muaj. i diskutueshem

 • € 500
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1, Me Qera, Ish Restorant Durresi , 500 Euro/Muaj. i diskutueshem
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 2+1, Me Qera, Ish Restorant Durresi , 500 Euro/Muaj. I Diskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Ish Restorant Durresi, prane Stacionit te Trenit

• e mobiluar

• Kati 2

• Pallat i Ri

• 💶 550 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 85 m² dhe gjendet në katin 2 të një pallati te ri pa ashensor.

Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti, ballkoni dhe jepet totalisht i mobiluar me mobilim shume te mire. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Mars, 2024 në 3:54 pm Përditësuar 8 Mars, 2024 at 3:54 pm
 • ID e pronës: MRE-34338
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhulio Bregu
 • Xhulio Bregu
+355692040518