Apartament 2+1 ,Me Qera, Kompleksi Fiori di bosko, 600 Euro/Muaj.

 • € 600
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1 ,Me Qera, Kompleksi Fiori di bosko, 600 Euro/Muaj.

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1  Me Qera,  Kompleksi Fiori di bosko, 600 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Kompleksi Fiori di bosko,Don Bosko

• I mobiluar

• Kati 1

• 600 Euro

Informacion mbi pronen:

Jepet me qira apartament 2+1   me një sipërfaqe prej 95 m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te nje pallati me ashensor , ne nje zone shume te mire.

Apartamenti jepet teresisht i mobiluar shume mire,me kondiocioner ne te gjitha dhomat si dhe internet plus Tring i paguar per 1 vit. dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit,  tualeti dhe ballkoni.

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Janar, 2024 në 11:19 am Përditësuar 26 Janar, 2024 at 11:19 am
 • ID e pronës: MRE-27811
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
Whatsapp +355694050136