Apartament 2+1 ,Me Qera, Qender, 700 Euro/Muaj.

 • € 700
Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1 ,Me Qera, Qender, 700 Euro/Muaj.

Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1  Me Qera, Qender, 700 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Qender, Rruga Hoxha Tahsin

• I mobiluar

• Kati 4

• 700 Euro

Informacion mbi pronen:

Jepet me qira apartament 2+1   me një sipërfaqe prej 85 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor , ne nje zone shume te mire.

Apartamenti jepet teresisht i mobiluar shume mire dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit,  tualeti dhe ballkoni.

I disponueshem edhe nje post parkimi.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Janar, 2024 në 5:18 pm Përditësuar 26 Janar, 2024 at 10:56 am
 • ID e pronës: MRE-27701
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257