Apartament 2+1 me qera, Rruga e Dibres, 500 Euro i diskutueshem.

 • € 500
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1 me qera, Rruga e Dibres, 500 Euro i diskutueshem.

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1 , Rruga e Dibres, 500 Euro i diskutueshem.

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Dibres

• Bosh

• Pallat i ri

• Kati 3

•  500 Euro /muaj

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet e qera apartament 2+1 me siperfaqe 90m² ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi , dhoma e ndenjes nje tualet dhe 4 ballkone.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 27 Shtator, 2023 at 10:21 am
 • ID e pronës: MRE-17374
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256