Apartament 2+1, Me Qera Rruga E Dibres-Kompleksi Arlis, 500 Euro/Muaj

 • € 500
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1, Me Qera Rruga E Dibres-Kompleksi Arlis, 500 Euro/Muaj

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 2+1+Blk, Rruga e Dibres-Kompleksi Arlis, 500 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Dibres, Farmacia 10 te Kompleksi Arlis

• I pa mobiluar

• Kati 7

• Pallat i ri

• 💶 500 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin 7 banim (i 7 nga toka) të një pallati te ri me 2 ashensore dhe te administruar mire.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, korridori, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

Eshte i shtruar me parket.  I pabanuar me pare.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar per banim dhe ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Shkurt, 2024 në 11:44 am Përditësuar 7 Shkurt, 2024 at 12:04 pm
 • ID e pronës: MRE-29712
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 7
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258