Apartament 2+1, Me Qera, Rruga e Kavajes — Qendra Globe , 450 Euro/Muaj.

 • € 450
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1, Me Qera, Rruga e Kavajes — Qendra Globe , 450 Euro/Muaj.
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 2+1, Me Qera, Rruga e Kavajes — Qendra Globe , 450 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Kavajes, prane qendres Globe

• e mobiluar

• Kati 4

• Pallat ekzistues

• 💶 450 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90 m² dhe gjendet në katin 3 të një pallati ekzistues pa ashensor.

Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti, ballkoni dhe jepet totalisht i mobiluar me mobilim shume te mire.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Korrik, 2024 në 3:17 pm Përditësuar 3 Korrik, 2024 at 1:53 pm
 • ID e pronës: MRE-53813
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257