Apartament 2+1 me qera , tek Kodra e Diellit  , 450€

 • € 450
Rruga Rexhep Pinari, Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1 me qera , tek Kodra e Diellit  , 450€

Rruga Rexhep Pinari, Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1, tek kodra e diellit  , 450€

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Te kodra e diellit prane market xhangolli

• i Mobiluar e kompletuar

• Kati 3 me ashensor

• 450 €/ muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1+2 me siperfaqe 120 m² ne katin e 6 te nje pallti te ri.Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes, 2 tualete. Eshte totalisht i mobiluar.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 22 Dhjetor, 2023 në 11:55 am Përditësuar 22 Dhjetor, 2023 at 12:14 pm
 • ID e pronës: MRE-23771
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Rexhep Pinari, Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135