Apartament 2+1 me qera tek kopshti zoologjik , 350 Euro

 • € 350
Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1 me qera tek kopshti zoologjik , 350 Euro

Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1  tek kopshti zoologjik , 350 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Tek kopshti zoologjik

• i Mobiluar pjeserisht

• Kati 3

• Pallat

• 350€/ muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartamen 2+1 me siperfaqe 100m² ne katin e 3 te nje pallati te ri  dhe ndodhet midis Kopshtit zoologjik dhe botanik Apartamenti eshte i organizuar nga dy  dhoma gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes, tualeti dhe nje ballkon.. Eshte pjeserisht i mobiluar. Ndodhet ne nje zone me te gjitha facilitet e nevojshme.

 

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 20 Dhjetor, 2023 në 4:24 pm Përditësuar 20 Dhjetor, 2023 at 4:24 pm
 • ID e pronës: MRE-23667
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farke

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135