Apartament 2+ 1 me qira 350Euro te Kodra e Priftit

 • € 350
Rruga Marie Kraja, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+ 1 me qira 350Euro te Kodra e Priftit

Rruga Marie Kraja, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+ 1 te kodra e priftit , 350 Euro
• Tipologjia: 2+ 1
• Adresa: kodra e priftit porcelan
• I mobiluar

• 💶 400 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera apartament 2+1
Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 1:22 pm
 • ID e pronës: MRE-20790
 • Çmimi: € 350
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Marie Kraja, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135