Apartament 2+1 me qira, Bllok te Garda, 600 euro i diskutueshem

 • € 600
Rruga Lidhja e Prizrenit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1 me qira, Bllok te Garda, 600 euro i diskutueshem

Rruga Lidhja e Prizrenit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+blk, Garda Blloku, 600 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Lidhja e Prizrenit

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat ekzistues

• 💶 600 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 65m² dhe gjendet në katin e 2 te nje pallati ekzistues.

Apartamenti ofrohet i mobiluar tërësisht dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 5 Shtator, 2023 at 1:10 pm
 • ID e pronës: MRE-16507
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Lidhja e Prizrenit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Blloku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509