Apartament 2+1 Me Qira, Brryli , 400 Euro/Muaj.

 • € 400
Sheshi Rekreativ tek Sitki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1 Me Qira, Brryli , 400 Euro/Muaj.

Sheshi Rekreativ tek Sitki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Brryli , 400 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Sitki Cico

• I mobiluar

• Kati 1

• Pallat ekzistues

• 💶 400 euro/muaj

 

✨Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera 2+1, me një sipërfaqe prej 70 m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati ekzistues.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe  tualeti .

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 25 Gusht, 2023 at 12:51 pm
 • ID e pronës: MRE-15981
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Sheshi Rekreativ tek Sitki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Brryli

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256