Apartament 2+1 Me Qira, Bulevardi Gjergj Fishta, 600 Euro

 • € 600
Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1 Me Qira, Bulevardi Gjergj Fishta, 600 Euro

Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, 600 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta, prane Drejtorise se Policise

• i mobiluar

• Kati 1

• 💶 600 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati ekzistues.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 6 Korrik, 2023 at 12:28 pm
 • ID e pronës: MRE-13202
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Prane Drejtorise se Policise

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256