Apartament 2+1 me qira, Ish Restorant Durresi, 550 Euro i diskutueshem

 • € 550/Muaj
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 550/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Rruga Ferit Xhajko – ish Restorant Durresi, 550 euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Ferit Xhajko

• i mobiluar

• Kati 1

• Pallat i ri

• 💶 550 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te ri. Apartamenti është i organizuar mirë, i mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-11274
 • Çmimi: € 550/Muaj
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Restorant Durresi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku