Apartament 2+1 Me Qira, Laprake, 300 Euro

 • € 300
Rruga Imzot Mark Sopi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1 Me Qira, Laprake, 300 Euro

Rruga Imzot Mark Sopi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Laprake, 300 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Imzot Mark Sopi

• pjeserisht e mobiluar

• Kati 1

• Shtepi Private

• 💶 300 Euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 68m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private.

Apartamenti është i organizuar mirë, jepet pjeserisht e mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, dy tualete dhe oborr. Vendparkim i perfshire.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Tetor, 2023 at 11:00 am
 • ID e pronës: MRE-18438
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 68 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Adresa Rruga Imzot Mark Sopi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256