Apartament 2+1 Me Qira, Rruga 5 Maji, 450 Euro

 • € 450/muaj
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1 Me Qira, Rruga 5 Maji, 450 Euro

Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 450/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, 450 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga 5 Maji, pallati Black Stone Lounge (Kompleksi Rezidencial Tirana UpTown)

• I mobiluar

• Kati 4

• Pallat i ri, me ashensor

• 💶 450 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 4 te nje kompleksi te ri me ashensor. Apartamenti ofrohet i mobiluar me mobilim bashkekohor dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti. Disponon kondicioner si dhe eshte i shtruar me parket.

Gjithashtu disponon edhe nje post parkimi ne katin -1 me nje pagese ekstra prej 50€.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Shtator, 2023 at 1:55 pm
 • ID e pronës: MRE-16865
 • Çmimi: € 450/muaj
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona 23- Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544