Apartament 2+1 Me Qira, Rruga Barrikadave, 550 Euro/Muaj.

 • € 550/Muaj
Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1 Me Qira, Rruga Barrikadave, 550 Euro/Muaj.

Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 550/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Rruga Barrikadave, 550 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Barrikadave, prane Gjimnazit ”Sami Frasheri”

• i mobiluar

• Kati 3

• pallat i ri, me ashensor

• 💶 550 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga korridori shperndares, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualeti

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:02 pm
 • ID e pronës: MRE-17615
 • Çmimi: € 550/Muaj
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Qendër

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257