Apartament 2+1 Me Qira, Rruga Siri Kodra, 390 Euro

 • € 390
Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1 Me Qira, Rruga Siri Kodra, 390 Euro

Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 390

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Rruga Siri Kodra, 390 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Siri Kodra

• I mobiluar

• 390 euro

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira 2+1.Kushtet jane shume te mira.Organizimi i apartamentit behet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, dhe tualet. Eshte totalisht e mobiluar.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Janar, 2024 në 11:55 am Përditësuar 15 Janar, 2024 at 12:03 pm
 • ID e pronës: MRE-25762
 • Çmimi: € 390
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258