Apartament 2+1, Me Qira, Rruga Urani Pano, tek 15 Kateshi, 2500 Euro/Muaj.

 • € 2,500/Muaj
Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1, Me Qira, Rruga Urani Pano, tek 15 Kateshi, 2500 Euro/Muaj.

Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 2,500/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Me Qira, Rruga Urani Pano, 2500 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Urani Pano

• I mobiluar

• Kati 7

• pallat i ri, Me ashensor

• 💶 2500 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 150 m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe bodrumi. Muret e apartamentit jane te pikturuara me dore.

Ndodhet i pozicionuar ne Rrugen Urani Pano prane 15 kateshit. Gjithashtu me apartamentin perfshihet edhe posti i parkimit.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 2 Shtator, 2023 at 12:31 pm
 • ID e pronës: MRE-16325
 • Çmimi: € 2,500/Muaj
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona 15 kateshi

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544