Apartament 2+1 Me Qira, Xhamllik, 400 Euro/Muaj.

 • € 400/Muaj
Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1 Me Qira, Xhamllik, 400 Euro/Muaj.

Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 400/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Xhamlliku, 400 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Xhamlliku, Shkolla 9-vjecare Kongresi Lushnjes.

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat ekzistues

• 💶 400 euro/muaj

 

✨Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera 2+1, me një sipërfaqe prej 75 m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati ekzistues.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe  tualeti .

Pronari kerkon 6 muaj parapagim.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 15 Shtator, 2023 at 2:53 pm
 • ID e pronës: MRE-15880
 • Çmimi: € 400/Muaj
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Xhamllik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258