Apartament 2+1 me qira, Zogu i Zi, 350 Euro

 • € 350/Muaj
Rruga Hysni Gërbolli, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1 me qira, Zogu i Zi, 350 Euro

Rruga Hysni Gërbolli, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 350/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Zogu i Zi, 350 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Hysni Gerbolli, pas Logos

• i mobiluar

• Kati 6

• pallat i ri

• 💶 350 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 i adaptuar, me një sipërfaqe prej 65m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar mirë, i mobiluar tërësisht, i pajisur me 3 kondicionere dhe përbëhet nga 2 dhoma gjumi, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit me vete, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate

Detajet

Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 10:30 am
 • ID e pronës: MRE-10579
 • Çmimi: € 350/Muaj
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Hysni Gërbolli, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Zogu i Zi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509