Apartament 2+1 ,Ne Yzberisht, 450 Euro/Muaj.

 • € 450
Rruga Jorgo Panajoti, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1 ,Ne Yzberisht, 450 Euro/Muaj.

Rruga Jorgo Panajoti, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1  Me Qera,  Yzberisht, 450 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:Yzberisht,Pallatet ”Lin Konstruksion”, perballe kompleksit ”Grand Gallery”.

• I mobiluar

• Kati 4

• 450 Euro

Informacion mbi pronen:

Jepet me qira apartament 2+1   me një sipërfaqe prej 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor , ne nje zone shume te mire.

Apartamenti jepet teresisht i mobiluar shume mire, dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit,  tualeti dhe ballkoni.

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Janar, 2024 në 11:54 am Përditësuar 2 Shkurt, 2024 at 4:57 pm
 • ID e pronës: MRE-27835
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Jorgo Panajoti, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121