Apartament 2+1 ne shitje, Astir, i mobiluar, 2 banja +ballkon, 128 000 euro.

 • € 128,000
Rruga Sokrat Miho, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Apartament 2+1 ne shitje, Astir, i mobiluar, 2 banja +ballkon, 128 000 euro.

Rruga Sokrat Miho, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 128,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina Shet, Apartament 2+1+Blk, Astir, 128.000 euro (i negociueshem)

•Tipologjia: 2+1+Bllk

•Adresa: Rruga Sokrat Miho

•I mobiliuar

•Kati 2

•Pallat i ri

•Siperfaqja 102 m²

💶 128.000 Euro ( i negociueshem)

 

✨ Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me nje siperfaqe neto prej 102m²  dhe gjendet ne katin e 2  te nje pallati te ri.

Apartamenti organizohet , 2 dhoma gjumi, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, tualeti dhe ballkoni i cili eshte i gjate 6.5m .

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Qershor, 2023 në 9:03 am Përditësuar 17 Janar, 2024 at 12:50 pm
 • ID e pronës: MRE-11963
 • Çmimi: € 128,000
 • Sip. totale: 102 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 2
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sokrat Miho, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508