Pjese Vile 2+1+Blk Me Qira, Tek Oxhaku, 35,000 Leke

 • 35,000 Lek
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Pjese Vile 2+1+Blk Me Qira, Tek Oxhaku, 35,000 Leke

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 35,000 Lek

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Pjese vile 2+1,tek Oxhaku, 35,000 Leke

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Kongresi Manastirit, prane QSUT

• I mobiluar

• Kati 2

• 💶 35,000 Leke

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, dhe gjendet në katin e 2 te nje vile kater katëshe; katet lidhen me njera tjetrën me shkalle te brendshme. Ka nje siperfaqe prej 120 m2, e ndarë në sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridori, 2 ballkone, tualet dhe dhome lavanterie. E mobiluar me te gjitha pajisjet; salloni dhe dhoma e gjumit  jane te paisura me kondicioner.  Vila rrethohet nga një oborr i gjelberuar dhe ofron edhe  mundesi parkimi.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Korrik, 2023 at 11:30 am
 • ID e pronës: MRE-11974
 • Çmimi: 35,000 Lek
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508