Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, 370 euro

 • € 370
Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented
Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 370

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, 370 euro

 

 

• Tipologjia: 2+1

 

• Adresa: Rruga 5 Maji

 

• i mobiluar

 

• Kati 4

 

• Vile Private

 

• mundësi parkimi

 

• 💶 370 euro

 

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 4 të një vile private. Apartamenti është i organizuar mirë, i mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

 

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10501
 • Çmimi: € 370
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona 5 Maji

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina