apartament 2+1, Rruga e Dibrës, 400 euro/muaj

 • € 400
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Rruga e Dibrës, 400 euro/muaj

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga e Dibrës, Spitali Amerikan 2

• E mobiluar

• Kati 3

• 💶 400 euro/muaj

 

✨ Informacione rreth prones.

 

Jepet me qira apartament 2+1+BLK në rrugën e Dibrës, pranë Spitalit Amerikan 2. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. Shtëpia ofrohet e mobiluar me cdo gje te re dhe eshte totalisht e investuar. Organizohet në sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10678
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona QSUT

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Real Estate
 • Real Estate