Apartament 2+1, Rruga e Dibres-Spitali Nene Tereza, 450 Euro

 • € 450/muaj
Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1, Rruga e Dibres-Spitali Nene Tereza, 450 Euro

Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 450/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament 2+1, rruga e dibres-spitali nene tereza , 450 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: rruga e dibres-spiatali nene tereza

• I pamobiluar

• Kati  4 banimit                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           ✨Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 4 te nje kompleksi te ri

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i pamobiluar dhe përbëhet nga korridori shperdares, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe  ballkoni.

Ne cmim eshte i perfshire edhe posti i parkimit.

Apartamenti lirohet me 15 shtator, pronari kerkon 3 muaj garanci

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 4 Shtator, 2023 at 9:28 am
 • ID e pronës: MRE-16131
 • Çmimi: € 450/muaj
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga e Dibres

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258