Apartament 2+1, Rruga IRfan Tomini, 500 Euro

 • € 500
Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1, Rruga IRfan Tomini, 500 Euro
Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Rruga IRfan Tomini, 500 Euro

 

* Tipologjia: 2+1

* Adresa: Rruga Irfan Tomini

* E mobiluar

* Kati 3

* Pallat i Ri

•500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 me siperfaqe 80m² ne katin e 3 te nje pallati te Ri. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi,salloni i ndenjes, kuzhina dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Maj, 2024 në 10:41 am Përditësuar 25 Qershor, 2024 at 10:40 am
 • ID e pronës: MRE-48090
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127