Apartament 2+1, Rruga Kongresi Manastirit, 450 Euro

 • € 450
Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1, Rruga Kongresi Manastirit, 450 Euro
Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1,  Rruga Kongresi Manastirit, 450 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Kongresi Manastirit

•  I mobiluar

• Kati 4

• 💶 450 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin 4 të një pallati ekzistues.

Apartamenti  jepet i mobiluar totalisht me te gjitha paisjet bashkohore  dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 4 Korrik, 2024 në 10:41 am Përditësuar 8 Korrik, 2024 at 2:02 pm
 • ID e pronës: MRE-54347
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: **
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256