Apartament 2+1, Rruga Teodor Keko, Astir, 390 Euro

 • € 390
Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1, Rruga Teodor Keko, Astir, 390 Euro

Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 390

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament, Rruga Teodor Keko, Astir, 390 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Teodor Keko, Astir, prane Bar Oslo

• i Mobiluar

• Kati 8

• 390 euro/muaj

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament, tek Rruga Teodor Keko, Astir, me siperfaqe prej 80 m².

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje+ kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte shume te mira. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Korrik, 2023 at 2:44 pm
 • ID e pronës: MRE-14083
 • Çmimi: € 390
 • Sip. e pronës: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Kashar

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Gesana Morina
 • Gesana Morina
Whatsapp +355692040518