Shitet apartament 2+1, Rruga Vorbsi, prane Eleonores 

 • € 108,720
Rruga Vorbsi, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Shitje
Rruga Vorbsi, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 108,720

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1 Rruga Vorbsi, prane Eleonores

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Vorbsi prane Eleonores

• Kati 1

• Pallat i ri

• Siperfaqja 90,6 m2

• 💶 1200 euro/ m2

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 2+1+ballkon. I organizuar ne sallon-kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Disponon sipërfaqe bruto 90,6 m2 dhe siperfaqe neto 84 m2 dhe ndodhet ne katin e pare të një pallati te ri me ashensor. Cmimi 1200 euro/m2. Ne proces hipotekimi.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10235
 • Çmimi: € 108,720
 • Sip. e pronës: 84 m²
 • Sip. totale: 90.6 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Vorbsi, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Eleonora

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina Real Estate
 • Morina Real Estate