Apartament 2+1, te Kopshti zoologjik , 480€

 • € 480
Rruga Eduard Mano, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1, te Kopshti zoologjik , 480€

Rruga Eduard Mano, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 480

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1, te Kopshti zoologjik , 480€

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:  te Kopshti Zoologjik

• i Mobiluar pjeserisht

• Kati 4 me ashensor

• 480euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 104m² ne katin e 4 te nje pallati .Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe tualeti.

Detajet

Publikuar më 18 Janar, 2024 në 11:32 am Përditësuar 18 Janar, 2024 at 11:32 am
 • ID e pronës: MRE-26284
 • Çmimi: € 480
 • Sip. totale: 104 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Eduard Mano, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farke

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135