Apartament 2+1 të Tv Klan 68.000 euro

 • € 68,000
Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Shitje Shitur

Apartament 2+1 të Tv Klan 68.000 euro

Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 68,000

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+blk, totalisht i mobiluar ne zonen e Porcelanit. Apartamenti ze nje siperfaqe prej 65m2 dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit, ambientin e ngrenise, 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti eshte totalisht i investuar, me te gjitha pajisjet e nevojeshme, me kondicioner. Ai gjendet ne katin e 3 te banimit, ne pallat te ri me ashensor. Me dokumentacion te rregullt hipotekor! Cmimi eshte okazion 68.000 euro.

Per me shume informacion na kontaktoni!!

MORINA REAL ESTATE

…creating opportunities

Detajet

Përditësuar 23 Qershor, 2023 at 8:43 am
 • ID e pronës: MRE-8714
 • Çmimi: € 68,000
 • Sip. e pronës: 63 m²
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Porcelan

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544