Apartament 2+1, Yzberisht, 390 Euro

 • € 390
Bulevardi Migjeni, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1, Yzberisht, 390 Euro
Bulevardi Migjeni, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 390

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Yzberisht, 390 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Bulevardi Migjeni

•E mobiluar

• Kati 2

• Pallat i Ri

•390 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te Ri me siperfaqe 90 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje 1 tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Maj, 2024 në 11:09 am Përditësuar 16 Maj, 2024 at 11:09 am
 • ID e pronës: MRE-47557
 • Çmimi: € 390
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Bulevardi Migjeni, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127